HEATHER

E=MC7, KURSY JĘZYKOWE 
tel. / fax (071)351-75-17, e-mail: heather@heather.com.pl 

centrum egzaminacyjnekursy indywidualnekursy dla firm
Angielski na MalciePolish lessonsoferta i cennikkontakt.htmlstrona główna

 

Kursy dla firm

Proponujemy Państwu lekcje angielskiego lub polskiego dla cudzoziemców w Waszej firmie. Nasza oferta dostosowana jest do Państwa potrzeb, zatem zajęcia mogą być prowadzone w grupach lub indywidualnie, na różnych poziomach. Specjalizujemy się w uczeniu dorosłych, więc znamy ich potrzeby.

Staramy się, aby nasi kursanci od początku umieli sobie poradzić w języku obcym w pracy, w podróżach służbowych, w korespondencji i rozmowach telefonicznych. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim przez polskich nauczycieli oraz native speakers - wszyscy są odpowiednio przygotowani do uczenia dorosłych i posiadają przeszkolenie metodyczne. Oferujemy kursy ogólne i specjalistyczne - np. Business English, język angielski dla sekreterek, obsługi hotelowej, itp. Przeprowadzamy regularne testy sprawdzające i przygotowujemy raporty pedagogiczne dla pracodawców.

Oferujemy lekcje przez cały rok w dogodnych dla Państwa porach dnia. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w sprawie długości kursu, ilości osób, intensywności zajęć, czasu spotkań, treści kursu. Naszym podstawowym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz satysfakcja obu stron ze współpracy.

Wśród firm, które znają nasze metody szkoleniowe, są m.in. Kogeneracja S.A., Wabco Polska, Lukas Bank, Kaufland Polska, Polar S.A., Hologram Industries, Wod-Kan, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i inne. Każdy kontrakt - z dużą lub małą firmą - jest dla nas równie istotny. Każdy klient także.

   
 
         copyright 2004 © E=MC7

created by Mazurek